Neden Ilıca Osgb

ILICA OSGB’ DEN HİZMET ALMANIZ İÇİN BAZI NEDENLER

 

Ilıca OSGB; işletmenizin İş Sağlığı Ve Güvenliği uygulamaları adına tüm gereksinimleri kendi bünyesinde karşılayarak, sizlere İş Sağlığı ve Güvenliği alanında tek merkezden en iyi hizmeti vermektedir.

Ilıca OSGB; firmalarının karlılığına katkıda bulunarak ülke ekonomisine katkıda bulunmayı hedefler. Ilıca OSGB ile çalışan firmalar, karlılık oranlarını arttırır ve daha hızlı büyürler. Çünkü Ilıca OSGB; bu hedefine ulaşmak için, bünyesindeki İş Güvenliği Uzmanları ve İş Yeri Hekimleri ile danışmanlık hizmeti sunduğu firmalarda, en az maliyetle en sağlıklı, güvenli ve üretime hazır bir ortam yaratır. Tehlikeleri kaynağında yok ederek oluşabilecek tüm riskleri minimize eder. Böylece, güvenli bir çalışma ortamı oluşturarak çalışanların bu güvenli ortamda tüm dikkatini işine vererek kaliteli hizmet üretmesini sağlar. Buna paralel olarak, işvereni herhangi bir kaza sonucu doğabilecek yasal, vicdani ve mali sorumluluklardan da korur.

Ilıca OSGB ile çalışan iş yerleri için firmaya özel İş Sağlığı ve Güvenliği Dosyası açılmaktadır. Ilıca OSGB’ nin görevlendirdiği personeller deneyimleri ve kullandıkları güncel dokümantasyon sistemleri ile gizlilik politikamıza bağlı kalarak; firmanın İş Sağlığı Ve Güvenliği ile ilgili Risk Değerlendirmesi, Acil Durum Eylem Planı, İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitim Kayıtları, Tespit ve Öneri Defterlerini, Protokol Defterlerini, İş Sağlığı ve Güvenliği Kurul Karar Kararlarını, iş yerinde kullanılan tüm makine ve teçhizata ait bakım onarım kayıtlarını ve personele ilişkin sağlık kayıtları başta olmak üzere tüm kayıtları tutmakta ve muhafaza etmektedirler. Böylece; Ilıca OSGB ile çalışan işverenler, firmalarına ilişkin tüm kayıtlara ve belgelere hızlı, kolay ve sağlıklı bir şekilde ulaşmaktadırlar.

Ilıca OSGB’ nin alanında uzman, çok yönlü, yaratıcı, işlerini tutkuyla yapan, çok yönlü bakış açısına sahip ve iş tecrübesi ile öngörü kazanmış ve danışmanlık verdikleri tüm işletmeleri ile işverenleri hep bir adım öteye taşımayı hedefleyen bir ekiple çalışır. Ilıca OSGB’ nin bu sorun çözmeye odaklanmış ekibi; sizi ve işletmenizi asla yarı yolda bırakmaz. Tüm çözümleri, işletmenize özel olarak ortaya koyar ve sorunları daha ortaya çıkmadan önler. Böylece size, emek ve para harcayarak kurmuş olduğunuz işinize ve üretiminize odaklanmak için zaman kalır.

Ilıca OSGB’ nin deneyimli Ekibi; Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı’nın işyerlerine yapacağı tüm denetimlerde, firmaya ilişkin disiplinli bir şekilde hazırlanmış tüm güncel dokümantasyonu ile firmalarının yanında olma garantisi verir. Bu denetimlerde, işverenin tüm sorumluluğunu üstlenerek, tam bir işbirliği ve sahiplenme ile layıkıyla temsil eder.

Ilıca OSGB; danışmanlık hizmeti verdiği firmalarında güvenlik kültürünü yerleştirerek, işvereni hem yasal ve vicdani sonuçlardan korumak ve hem de karlılık oranını arttırarak firmalarının büyümesine katkıda bulunmak amacıyla, firmalarına çok geniş bir yelpazede analiz edilmiş, alternatifli ve minimal maliyetli çözümler sunar. Ilıca OSGB’ nin deneyimli İş Güvenliği Uzmanları; en uygun yöntemi belirlemek için firmalarının mevcut koşullarını ve hedeflerini ayrıntılı olarak inceleyerek, işbaşında etkin eğitim çalışanların üretime aktif katılımını sağlar. Ilıca OSGB; firmalarının kurumsal kimliğini de son derece dikkate alarak yapmış olduğu çalışmalar ve yaklaşımı ile firmalarına değer katar, onları diğerlerinden farklı kılar.